Euro 2012
Jak już wszyscy pewnie wiecie Polski już nie zobaczymy na murawie ;)
Przegrała ....0:1.
Szkoda że w tym meczu Polska okropnie faulowała.
A jeden Polak tak się wybił i kopnoł Czechowi w twarz xD
Ah,ta nasza kochana Polska i jej piułkaże.
Nie będe się rozpisywać ;)
Oto nasz utalentownay piułkaż.
Kuba Błaszczykowski.
Podobno jest ładny.
Ja tam tak nie uważam xD
Oto nasz bardziej utalentowny piułkaż.
W pierwszym meczu,17 minucie on strzelił gola i tym samym zdobył dla Polski przewage.
Podobno jest ładny.
Z tym to się zgodze.xD
Pozdro.

