niedziela, 17 czerwca 2012

Polska

Euro 2012

Jak już wszyscy pewnie wiecie Polski już nie zobaczymy na murawie ;)
Przegrała ....0:1.
Szkoda że w tym meczu Polska okropnie faulowała.
A jeden Polak tak się wybił i kopnoł Czechowi w twarz xD
Ah,ta nasza kochana Polska i jej piułkaże.
Nie będe się rozpisywać ;)
Oto nasz utalentownay piułkaż.
Kuba Błaszczykowski.
Podobno jest ładny.
Ja tam tak nie uważam xD
Oto nasz bardziej utalentowny piułkaż.
W pierwszym meczu,17 minucie on strzelił gola i tym samym zdobył dla Polski przewage.
Podobno jest ładny.
Z tym to się zgodze.xD
Pozdro.

sobota, 9 czerwca 2012

EURO 2012

Euro 2012.

Zaczeło się! 
Wczoraj był mecz.
Polska vs Grecja.
1:1 !
Remis!
Świetny mecz ale sędzia KALOSZ!
Czerwoną kartke bramkażowi!
No wiecie bez przesady!
Albo żuty wolne dla Grecji.
Sędzia powinien być lepiej przygotowany i wiedzieć że ten zawodnik często się przewraca!
Grecja miała tym przewage -.-
Ale i tak świetnie grali :)
A o to nasi zawodnicy. :)

sobota, 2 czerwca 2012

Kawały.

Cześć xD

No to hej. Jestem WeroNika xD Na MSP jestem Nika891. 
Będą teraz kawały ;)
Kawał.1

Po mszy Jasio mówi do księdza:
- Pańskie kazanie było zajebiste.
- Synu nie możesz tak mówić.
- Ale Pańskie kazanie było naprawdę zajebiste.
- Synu opamiętaj się póki możesz!
- Było tak zajebiste, że postanowiłem dać 1000 zł na kościół.
- Pierdolisz.

 
Kawał.2

Chłopak mówi do dziewczyny:
- Kasiu jak dam ci snickersa, to dasz pocałować się w policzek???
- No dobrze. I ja pocałował
- Kasiu, a jak dam ci dwa snickersy to mogę cię pocałować w usta???
- No dobrze i ją pocałował.
- Kasiu, a jak dam ci 3 snickersy to mogę cię pocałować w usta, ale z języczkiem???
- K***a to ja dostanę cukrzycy zanim Ty mnie przelecisz!!

 
Kawał.3
Nauczyciel oddaje Jasiowi klasówkę. Zamiast oceny napisał IDIOTA. Jaś spojrzał na kartkę, potem na nauczyciela i mówi: 
- Ale pan jest roztargniony. Miał pan wystawić ocenę a nie się podpisywać.
Kawał.4
Przychodzi blondynka do sklepu i mówi:
- Chciałam złożyć skargę.
- Tak? A z jakiego powodu?
- Dlaczego moje Lays prosto z pieca są zimne?
Ciąg dalszy nastąpi ! xD

Przybysz ♥

                                    WITAM ♥

Ten blog został utworzony dzisiaj . Ja nazywam się Kamil ,a nick na msp to Kamil00299 ... Wiek niech Cie nie interesuje x.x
Jestem dziwny ,i nie miły ,i brzydki x dd .
Chciałbym byc bardzo poważny ,nie wiem czemu : c
Będę prowadził tego blog'a z Nika891 i KasiaW111 !
No dobra ,dobra może kiedyś dodam fotę ...
Do późniejszego .! Dziękuję za 1Olvl  C ;

Kiss .. Hi hi ^^